Bezhasztagu

Ja i cała reszta

Nazywam się Dominika i jestem jedną z tych osób, którym nigdy nie zamyka się buzia. Za dużo mówię, więc postanowiłam zmienić taktykę; swoje gadulstwo przeleję tutaj, a otaczającym mnie ludziom dam odpocząć.

A tak na serio; od zawsze pisałam, tylko nie zawsze wiedziałam, jak bardzo to lubię i jak bardzo jest to dla mnie ważne.
Na szczęście już wiem, a że przecież mam trochę do powiedzenia i przekazania, cieszę się, że tutaj jesteś. Książki zjadam w całości, od podróży jestem uzależniona, a na otaczający mnie świat patrzę z przymrużeniem oka i dystansem. Więc jeśli któraś z powyższych opcji nie jest Ci obca, obiecuję, że znajdziesz tutaj coś dla siebie.

fot. Magdalena Niesołowska

Cała reszta

P.S: Większość zdjęć na moim blogu jest wykonywana przez Natalię Jamróz. Jeśli jednak ktoś inny pojawi się za obiektywem, bez obaw, nie zapomnę Was o tym poinformować! Natalia to gaduła numer dwa, łapcie więc też kilka słów od Niej: „Praca fotografa łączy ze sobą moją miłość do podróży i poznawania niesamowitych miejsc! Daje mi możliwość dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Wymaga ode mnie wszechstronności i kreatywności. Na co dzień spotykam różnych ludzi, nigdy nie wiem, czym mnie zaskoczą i właśnie to sprawia mi największą przyjemność – to jest mój sposób na życie!”.

P.S2: Sprawami technicznymi i graficznymi bloga zajmuje się moja ulubiona para, która (tak, Kochani, będę Wam już dziękować do końca życia! :D) nie tylko w życiu prywatnym bardzo dobrze się dogaduje. To dzięki Gabrysi Pietrzyk i Mateuszowi Wróblewskiemu jesteście tutaj ze mną. Moje zdolności informatyczne nie istnieją, dlatego ich pomoc, wsparcie i wskazówki okazały się bezcenne. Jak widać, ” w kupie” siła, dlatego ja i cała reszta zapraszamy Was do lektury!

 

 

 

/ / / /